Mobilje

Shitet nga: Olsa 23 Gush 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Prishtinë
Pajisje
Tryeza dhe Karrige
SHitet dollapi eshte gjendje te rregullt qmimi 100 euro
Tavolina eshte e drurit 70
Ne shitje jane edhe 4 dyer te dhomave qmimi per dhoma 50euro per nje dere
Leaflet
Në fillim