Prodhojm aksesor nga druri

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "wood craft" 28 Maj 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Bejme prodhimin me cop dhe serik te gilinderave aksesorëve, kembëve te karrikave, dhe modeleve sipas porosis . Ju mirepresim
"wood craft"
+37745684954
Leaflet
Në fillim