Prodhojm tavolina, karrika dhe invertare

0 EUR

Shitet nga: Adonis 29 Maj 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhojmë lloje të ndryshme të separeve,karrikave dhe tavolinave për kafiteri, lokale apo sallone të ndryshme.
Çmimet janë shume të volitshme.
Për informata më të hollësishme kontaktoni në numër të telefonit 044818109 dhe në viber +38344818109.
Për çfardo informate shtesë në çdo kohe jemi të gatshëm të iu ofrojmë përgjigjie.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione