Shiten karrikat e drurit prodhim italian

30 EUR

Shitet nga: Kujtim Morina 16 Nën 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten 24 karrike te drurit jane prodhim italian, jane te perdorura jo me shume se 6 muaj, karriket kan qmim te volitshem prej 30 euro copen. Karriket qmimin real e kan 60 euro per cop.
Transporti gratis dhe qmimi mund te dismutohet nese merren te gjitha
Kujtim Morina
0038345685360
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione