Shitet Trepezaria

Shitet nga: Prishtina 14 Tet 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet Trepezaria me gjatësi 1.5m dhe gjërësi 1.5m me mundësi të hapjes së tavolinës.
Trepezaria është në gjendje shumë të mirë , të interesuarit mund të vijnë dhe të shohin gjendjes e saj.
Për kontakt : 049 432 449 (viber).
Prishtina
049432449
Leaflet
Në fillim