Tavolinat dhe karriket

320 EUR

Shitet nga: Getoar 04 Sht 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes tavolinen(trapezari) me 6 karrike me dimensionet 160x90, dhe tavolinen e vogel per sallone me dimensionet 90x90. Tavolinat jane te punuara ne menyre profesionale me dru te fort, dhe jane shume pak te perdorura.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione