Shiten Karriga Dhe Tavolina

Shitet nga: Valbon Takijaxhiju 29 Korr 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Shiten 11 karriga dhe 4 tavolina me qmim shum te volitshem
Valbon Takijaxhiju
045666092
Leaflet
Në fillim