Tavolina per darsme

1 EUR

50 EUR

Shitet nga: Bujar 30 Gush 00:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Prizren
Pajisje
Tryeza dhe Karrige
Tavolina per Darsme
Janë 30 copa Komplet me Ulse
Jane te perdorura, ne gjendje te rregullt
Qmimi Sipas marrveshjes
Gjenden ne Prizren
Te interesuarit shkruani ne E-Mail Adresse
Bujar
Leaflet
Në fillim