TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXMEJE 044280873

0 EUR

Shitet nga: TENDA Sot 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren

SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT SAKT 24/7 Info 044280873 viber +38344280873


Leaflet
Në fillim