TENDA SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA 045587719

0 EUR

Shitet nga: 045587719 Sot 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA KEMI TE GJITH DIMENZIONET E SHATORAV SI DHE KARRIKA TAVOLINA TE NE GEJNI ZGJIDHJE PER QFAR DO NEVOJE FAMILJARE NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR INFO 045587719 tenda
045587719
045587719
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione