Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511- 355

169 EUR

189 EUR

Shitet nga: Lindi Sot 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Shtërpcë
Pajisje
Tryeza dhe Karrige
tavolinat jan te qmontuara fotot jan te bera neper klient .. Brenda Dites Jua Sjellim Dhe keni mundesin te telefononi Ne Viber +38345-511-355 dhe sipas adresave ne jua dergojm neper shtepit ,apo Banesat,Tuaja...! Kujdes: Per ju qe jetoni jasht ks Keni mundesin te zgjedhni Tavolinet me karrik te cilat ju pershtaten Ne i dergojm mjafton adresa e sakt ...

045511355 Mobileria Te Lindi
Leaflet
Në fillim