shiten

1 200 EUR

Shitet nga: ajet krasniqi 16 Tet 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shes tavolinat per dasma dhe ahengje familjare
ajet krasniqi
044/289 471
Leaflet
Në fillim