Tepih i lesht

Shitet nga: Xxx 11 Tet 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shitet tepihi i lesht me dimensione 2.40 x 280. Tepihi esht punuar pune dore dhe i ka 40000 nyje per meter katrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim