Dyshekë Aloe Vera

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AM 03 Dhj 09:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Gjilan
☘️Dysheku 𝗔𝗹𝗼𝗲 𝗩𝗲𝗿𝗮 me Super ÇMIM ☘️
💥 𝟰𝟲% 𝗭𝗕𝗥𝗜𝗧𝗝𝗘 në gjithë DYSHEKËT 💥
🎁 DY JASTËK 𝗔𝗟𝗢𝗘 𝗩𝗘𝗥𝗔 𝗚𝗥𝗔𝗧𝗜𝗦🎁
🚚 Transporti 𝗚𝗥𝗔𝗧𝗜𝗦🚚
❗️𝗦𝗔𝗦𝗜𝗔 𝗘 𝗟𝗜𝗠𝗜𝗧𝗨𝗔𝗥 ❗️

📐180 x 200cm - prej 159.99 në 89.99€
+ 2 jastëk Aloe Vera 𝗚𝗥𝗔𝗧𝗜𝗦 ❗️
📐160 x 200cm - prej 149.99 në 79.99€
+ 2 jastëk Aloe Vera 𝗚𝗥𝗔𝗧𝗜𝗦 ❗️
📐120 x 200cm - prej 129.99 në 69.99€
+ 1 jastëk Aloe Vera 𝗚𝗥𝗔𝗧𝗜𝗦 ❗️
📐90 x 190cm - prej 99.99 në 49.99€
+ 1 jastëk Aloe Vera 𝗚𝗥𝗔𝗧𝗜𝗦 ❗️
📐60 x 120cm - prej 59.99 në 29.99€
+ 1 jastëk Aloe Vera 𝗚𝗥𝗔𝗧𝗜𝗦 ❗️

•Kemi edhe dimensione tjera •
📞 Porosit tani: +𝟯𝟴𝟯𝟰𝟰𝟭𝟲𝟱𝟱𝟭𝟱 WhatsApp & Viber
✍️ Na shkruani në mesazh privat
#solidcomfort #flej #gjumë #dyshekë #aloevera #jogi #mattress #ofertë #zbritje
AM
Fabrika për prodhimin e dyshekëve , jorganave , jastëkëve , garniturave të shtratit dhe të protektorëve të shtratit .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
+38344347387

https://www.facebook.com/solidcomfortofficial/phot

Leaflet

AM

7 Shpalljet në shitore
Qizme Pllanika 25 EUR
Pllanika 25 EUR
Pllanika 25 EUR
Zingjir 70 EUR
Në fillim