RRJETA KUNDËR INSEKTEVE

Shitet nga: Rrjeta Dje 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
SHESIM DHE MONTOJM : RRJETA FIKSE RRJETA ME BAGLLAM DHE RRJETA HARMONIK ( PLISE ) Te gjitha fotot jan Punime tona -- kontakti prej ores 9-18 ( fcb roleta-Mont )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim