Publikuar: Gush 28 2022 02:02

Ore muri dhe piktura

EUR

Publikuar: Gush 28 02:02
Shikime: 93
Pikturë, orë, elegancë e nostagji..
Të gjitha në një vend..
Porositë njërën nga pikturat tona dhe zbukuroni shtëpinë tuaj..
Porosit online..
Tel & viber: +37744 603 868,
Mund të na shkruani edhe teK mesazhet.
Materiali i Pikturës "Canvas"
Korrniza: "Dru i pĕrpunuar"
Orë funksionale ( e kualitetit të lartë)
Transporti falas në Kosovë.
Pagesa bëhet pasi ta pranoni porosinë.
https://www.facebook.com/ZbukuroniShtepineTuaj/
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
93
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

044603868

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione