Set qarqafash kualitet nga Turqia.

Shitet nga: Muhamed 12 Tet 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
jan tri sete dy tbardha dhe njo e pembe.

qmimi per te bardhat : 50
qmimi per te pembet: 40
Leaflet
Në fillim