BAZENTA -PISHINA TE GJITHA LLOJET -ONLINE

1 EUR

Shitet nga: bashkimi 20 Maj 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhimet
Lodra
EXPREX mrena ore shpi e ki shesim bazenta te gjtha llojet te ardhur nga zvicra te klasit te par me tri shtresa si dhe kemi shkalla motora per filtrimin e ujit mbulesa per ta nxe ujin
BAZEN BAZENA PISHIN PISHINA BAZENTA
Leaflet
Në fillim