Lodra me pages

700 EUR

Shitet nga: Alban 09 Qer 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhimet
Lodra
Lodra me pages 0.50 cent punojn te gjitha prodhim italian te pershtatshme per qendra tregtare si dhe per pishina shum me gjendje te regular qmimi 700-1200 ero mvarsisht prej lodres
Leaflet
Në fillim