Publikuar: Gush 16 2022 07:32

Hulaja për fëmijë

Publikuar: Gush 16 07:32
Shikime: 1687
Hulaja për fëmijë janë në gjendje shumë të mira. Material shumë cilësor dhe ngjyrosur me disa shtresa të ngjyrave për rezistencë ndaj cfarëdo moti. Paisur me ngjyra që zbukurojnë kopshtin tuaj të fëmijëve. Luhatëset janë nga plastika cilësore dhe rezistente ndaj diellit, shiut dhe borës. Mund të vendoset kudo sepse është stabile dhe e qëndrueshme në cfarëdo vendi qoftë bari, beton, kocka etj, pra është punuar me precisitet të lartë.

Per info të tjera në:
+38344654314 (Viber, WhatsApp)
+38344848980 (Viber, WhatsApp
Ose ne Instagram/Facebook: Metal.toni

Transportin e sigurojme ne👍

Ju mirëpresim
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1687
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344654314

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione