MSACompani,nderton kende lodrash per femije e te..

0 EUR

Shitet nga: MCA Company, Prishtine 10 Pri 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Lodra
MSA Company, eshte kompani qe merret me ndertimin dhe dizajnimin e kendeve te lodrave per femije, per restorante, parqe, kopshte per femije, pompa te benzines dhe ne te gjitha terenet, kudo qe ju jeni te interesuar te beni nje kend relaksues dhe shume te kendshem per femijet tuaj! Gjithcka realizohet me marreveshje, por edhe me mundesi dizajnimi per vendin ku ju deshironi te beni kendin e lodrave per femije. Vec punimit te ketyre kendeve, kjo kompani merret edhe me shtrimin e tereneve sportive, per te gjitha sportet!

Per gjithcka mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit qe ju kemi lene perbri, ose permes email adresses elektronike. Mund te na vizitoni edhe ne zyrat e MSA Compani ne Prishtine, te Sllovenia e Sportit (rruga per te parku i qytetit), perbri autolarjes "Abeja".

Faleminderit!
Stafi MSA Company
MCA Company, Prishtine
+386 49 743 700
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione