Publikuar: Korr 26 2022 01:43

Lodra per femije, per restorante.

EUR

EUR
Publikuar: Korr 26 01:43
Shikime: 776
Shes 6 loja per femije, jan 5 loja dhe nje futboll rrakitaqki, te pershtatshme per restaurante , qendra tregtare , markete etj, punojne me pare 50 cent ose me 20 cent sipas shtellimit te lojave.
Transporti gratis brenda Kosoves.
Faruku tel +38349118901 plus viber.

Tag tag. Tdi cdi cdti tdci hdi dci kombi banesa banese qera qira qeraja urgjent automatik lodra loder lojat loje
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
776
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38349118901

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione