Hoverbord dhe bicikel

250 EUR

Shitet nga: Genti 08 Qer 06:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Jan te dyat te mira dhe punojn mir shum mir dhe te lira
Genti
Leaflet
Në fillim