Karroc Dhe maksikoz

170 EUR

Shitet nga: Orhan 15 Qer 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Jan ne gjendje shum te mir shum pak tw perdoruna karroca 170 , maksikoza 55
Leaflet
Në fillim