Karroc e Chipolinos

400 EUR

Shitet nga: Lina 21 Maj 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Karroc eshte e perdorur vetem 2 muaj, eshte 3ne 1, e shes per arsye qe kam marr dhurat dhe nje tjeter. Karroca eshte blere ne Planet Kids Ferizaj ne cmim 499euro po e shes 400euro.
Per foto shtes te interesuarve jua dergoj ne WHATSAPP.

Ju faleminderit
Leaflet
Në fillim