Publikuar: Mar 24 2019 11:39

Biciklet

EUR

Publikuar: Mar 24 11:39
Shikime: 7
Tricikël shum praktike për femije nga 8 muaj gjer në 5 vjeç. Ështe shum komode dhe shum e sigurt për fëmijë, ka 4 opsione të përdorimit :
1. Për femij te vogël me te gjitha mbrojteset si dhe mundesin per mbajtjen e drejtimit nga ana e prindit,
2. Kthimin e karriges nga ana e prindit dhe nga para ( psh si ne foton e dyt)
3. Doreza e prindit largohet shum leht psh kur je ne hapsira te sigurta dhe femiu deshiron ta ngas biçikleten vet
4. I largohen te gjitha pjeset tjera dhe transferohet ne nje biciklet te zakonshme pas moshes 4-5 vjeqe..
Eshte shum e ruajtne thuajse e re 👌🏼
Është bler 90 euro
E shesim 50 Euro
Te interesuarit mund te na kontaktoni.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
7
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045260777

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione