Karrike per kerr dhe karrike per ushqyerje per fem

70 EUR

Shitet nga: Visar Dje 05:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes karriken e kerrit dhe karriken per ushqyerje per femije. Te dyjat jane pothuajse te reja. Kareika e kerrit mund te shtrihet ndersa karrika per ushqyerje mund te palohet
Leaflet
Në fillim