Publikuar: Pri 15 2022 10:43

Karroc per femije STOKKE

Publikuar: Pri 15 10:43
Shikime: 259
Shitet kulica STOKKE shum pak e perdorur dhe shum e ruajtur kulica
2x mbules per shi
1x mrezh per mickoja
2x qanta per rrobat te beses
1x qant te vogel per cucell
1x qant per cucell qe e mban te fresket qumshtin ose ndonje gje tjeter
Teshat per dimer
1x plaf per mbeshtellje
Mbulesa te kulices sikur ne foto
Per me shum info me kontaktoni vetem ne viber gjindem jasht shtetit
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
259
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38670435015

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione