Dhome per femije

250 EUR

Shitet nga: Diamant 28 Pri 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Dhome per femije e kompletuar siq e shihni ne foto
vjen edhe me perde,tepije,lluster...dhe e ka edhe tavolinen per kompjuter ose per te mesuar femija
Diamant
049371145
Leaflet
Në fillim