Karroc per femije Binjak

130 EUR

Shitet nga: Faton 19 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shes karrocen per femij binjak
Eshte gjithqka ne rregull pak e perdorur dhe gjithqka funksionale
Leaflet
Në fillim