Krevet dhe kolice

135 EUR

Shitet nga: Gezimi 21 Korr 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Kreveti eshte i pa perdorur dhe kushton 135
Kolica eshte gjermane dhe shume e pershtatshme 85euro
Leaflet
Në fillim