Krevet per fmi

50 EUR

Shitet nga: Albina 07 Jan 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
☎️📞+381621403013☎️📞 kontakto ne viber📞
I blere ne zvicer, posedon jogin dhe dy ansoret, mosha
5 -10 vjet
Tash eshte i qmontum , arsyeja qe e kemi pru ne kosove!
Albina
Leaflet
Në fillim