Dhomë për fëmijë

250 EUR

300 EUR

Shitet nga: Bashkim 30 Dhj 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Shitet dhoma per femije me 3 shtreter siq e shihni edhe ne fotografi me dy joga .Dhoma ka 2 dollapa te medhenje dhe 1komod per dy femije .Falas ju vien perdet tepia dhe nje lluster .Arsyja pse po e shesim dhomen eshte sepse po bejm ndrrimin e dhomes .Dhoma eshte ne gjendje te mir .
Leaflet
Në fillim