Maksikoz -bebeto

60 EUR

Shitet nga: Nystret 22 Qer 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Maksikoza osht pak e perdorne dhe shum e rujtne edhe shihet ne foto
Nystret
044740422
Leaflet
Në fillim