Stroller Mosquito Insect Net Safe Mesh Pushchair

360 EUR

Shitet nga: Flamur Brahmani 31 Gush 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Një krejt të reja, të papërdorura, të pahapura, të padëmtuar artikull në paketimin origjinal
Krejt të re 100% origjinale, dhe vjen i plotë me pajisje të plotë dhe 1 vjet Garanci Ndërkombëtare dhe Bill duke përfshirë edhe 90 ditë të politikave të kthimit.Ne jemi një import dhe eksport kompanisë të cilët janë furnizuar për shitësit me shumicë dhe lësho anijet nëpër botë.
Flamur Brahmani
65777886786
Në fillim