Publikuar: Mar 15 2022 06:46

CHIPOLINO Bravo | Ulese per femij prej 6 muaj - 5 vjet

EUR

EUR
Publikuar: Mar 15 06:46
Shikime: 88
Shitet ulsja per femij e perdorur ne gjendje shume te mire. Eshte shume funksionale dhe e pershtatshme.
Funksionet:
Foto 1 dhe 2 - Dy nivele
Foto 4 - Mbyllet per te mos zen hapsir kur nuk perdoret.
Foto 5 - Kapakun shtes ne menyr qe te pastrohet me leht


TAG: ulese per femij, karrige per femij, tavolin per femij, ushqimore per femij

Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
88
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione