Publikuar: Jan 31 2022 02:06

Karroc per Binjaket Peg Perego

EUR

Publikuar: Jan 31 02:06
Shikime: 11
Shitet Karroca lloji PegPerego per Binjaket në gjendje të mirë fizike dhe e ruajtur mirë (2018)

Posedon: 2x MaxiCosa si dhe 2xkarrike per karroc
po ashtu dhe një adapter per veture per maxicose.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
11
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38349551141

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione