Publikuar: Korr 05 2022 08:41

Karroce Kika boo

EUR

Publikuar: Korr 05 08:41
Shikime: 383
Shes karrocen Kika Boo ( shume pak e perdorur ) dhe ne gjendje perfekte.
Karroca posedon maksikozen,shtratin (qe behet edhe ulese) si dhe qanten, te gjitha jane super te ruajtura.
Karroca eshte blere ne AlbiMall.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
383
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione