Publikuar: Korr 05 2022 08:41

Karroce Kika boo

EUR

Publikuar: Korr 05 08:41
Shikime: 309
Shes karrocen Kika Boo ( shume pak e perdorur ) dhe ne gjendje perfekte.
Karroca posedon maksikozen,shtratin (qe behet edhe ulese) si dhe qanten, te gjitha jane super te ruajtura.
Karroca eshte blere ne AlbiMall.
Me kontaktoni ne viber (bleres serioz).
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
309
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

048119208

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione