Publikuar: Maj 11 2022 11:07

karroce (kolice)

EUR

Publikuar: Maj 11 11:07
Shikime: 115

shitet karroca me 2 pjese brendi coral nga Gjermania shum pak e perdorur ne gjendje te rregullt
pjese ortopedike e pershtatshme per femije deri ne moshen 5 vjeqare rezistente ndaj shiut rrotat qmontuese dhe qe rrotullohen e perdorshme ne te dya anet
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
115
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045889977

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione