Publikuar: Sht 12 2021 11:59

Karroce per femije - Chipolino

EUR

EUR
Publikuar: Sht 12 11:59
Shikime: 376
Karrocë për shitje 3n1 në gjendje të mire dhe funksionale, e blerë 15 muaj më parë!
Ajo vjen me edhe me ulesem e bebes (maxicosi) e cilia mund të përdoret edhe si ulese per veture.
Gjithashtu ka dhe rrjeten kunder insekteve, dhe mbajtse te shishes se femijeve

--
Llaptop Pc laptop notebook gaming architecture grafike nvidia gtx dell lloptop loptop laptop caffe coffe cafe kafen Fotele Kauq Futele Kauqa Kauqi Kolltuki Koltuk Kultuk Kultok Kulltok flej flejte fotelen shtrat shtrati dhoma e gjumit gjumi rat dhomat home house dite nate nata dita komod komoda orman ormani ormana dollap dollapi dollapa dollapat dolap regall rregala regal tv televizor ps iphone samsung tel phone telefon smart vw bmw mercedes caddy fiat punto pezho reno renault toyota huyndai hundai golf termo fasad nxemse nxemje fasada hyndai sony philips philip lg fugo fuego gorenje beko neptun acer asus laptop llaptop pc kompjuter computer notebook bateri adapter flejtje karrik karrige karriga karrika tavolin tavolina dyshek dysheme dysheka muzik kerr vetur vetura car usb automjet automjete audi seat shumic pakic speca domate babure somborka samborka rreth rama korniz korniza ram dyer dritare xhami xham jastek jastak jorgan jargan oxhak mbules game pc modem ruter router opel astra pick up pickup kamion bager kamiona bagera drita ulse rrym rryma uji qendrore grafik grafika kartel kartela perde perdet friz frigorifer shporet plloq plloqa shporeta shporeti audio zeri zerim sound paket kuti paketim loptup lloptup kompjutera kompjuteri lenova lonova lonove hp toner tonera ngjyr ngjyra tuner tunera kablla kabli kabll qymyr dru druni druri drun druna drurit cabel kabin kabinet wc banjo tush cabin shole pllaka parket laminat wireless polikolor policolor metra metri transport falas free gratis fal transporti prishtin central alarm mermer granit alumin ari bronk bronx bronks alumini inox argjent argjend bizhuteri shtrihet zhavor zall mobilje mobile market rafta nxemse koftorr koftor plastik leter letra plin boca gaz beniz boc cdi tdi gti gta fortnite pubg boce bocat boc plini plin gaz
motor motorr cross dti karavan polo dizel disel naft nafta ford kombi pasat passat lupo vektra battery kafe kafes aparat zjarr zjarri roleta rollne dasma fejes fejesa darsma unaz martes martesa ventilator klim klima goma guma gom gum raft rafta dera sob soba llamarin lamarin llamari lamari telefon fix fiks telefoni servis servisim riparim service servisi faks riparime rregull rregullim rregullimi banes banesa shtepi shtepija villa kamp shtepiza sisterna cisterna mikrofon bojler bojleri mic volt adapter adapteri battery bateria printer printera drrasa drras iveric iverica mikroval pasqyre beton dheu pastrim shator qira qera maqin makin makina maqina ujitje lift banim clean fug fuga tepi gazi
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
376
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione