kolice per femije

50 EUR

100 EUR

Shitet nga: Fatos 19 Qer 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
kolic per femije se bashku me shtrat qe vendoset ne kolic. kolica eshte e blere ne zvicer (ABC) dhe eshte me mundesi te kthimit nga te dy anet.

Eshte mjaft cilesore dhe e mirembajtur.

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione