Krevat per bebe 0-3

90 EUR

100 EUR

Shitet nga: Doki 25 Shk 07:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes krevatin per bebe, shume pak i perdorur. Krevati eshte prej drurit, dysheku eshte antialergjenik. Ka mundesine me rrota dhe i lagohen rrotat per mundesine e perkundjes.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione