Publikuar: Shk 28 2022 05:02

Pomp Elektrike per Gjidhenje Philips Avent

EUR

Publikuar: Shk 28 05:02
Shikime: 14
Pompa eshte teresisht e re e perdorur 3 apo 4 here per testim . E sterilizuar dhe e paketuar ne paketimin origjinal . Pompa eshte Philips Avent modeli me i ri , Cmimi ne treg eshte perafersisht 130 euro
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
14
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344877595

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione