PSP

65 EUR

Shitet nga: Shpend 27 Maj 06:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes PSP,ne gjendje te rregullt,e cila eshte e perdorur vetem 1 ose 2 jav.Ka disa CD,dhe 2 adoptera(mbushsa).Ne PSP poashtu punon edhe interneti (Wi-Fi).

Kontaktoni edhe ne viber : +37745816477
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione