Shes Karrocen Chicco per femije

300 EUR

Shitet nga: Kushtrim Berisha 05 Shk 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet karroca Chicco 3in1
Eshte shume pak e perdorur pothuajse e re me te gjitha pjeset pra shtratin maxi cozen dhe pjesen kryesore te karroces, te gjjtha pjeset ngjiten ne karroce si shtrati ashtu dhe maxi coza varesisht nga moshaa e bebit.
Si aksesore ka qanten dhe karroca pjeset e dimrit.
Kushtrim Berisha
+38349838376
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione