Publikuar: Maj 23 2022 07:25

Shitet karrocë për foshnje dhe për fëmijë

EUR

Publikuar: Maj 23 07:25
Shikime: 66
Shitet karrocë (kolicë) e firmës Chicco në gjendje shum të mirë për foshnjë dhe për fëmijë.
Ka shkopin frenues me anë të cilit mund t'i frenoni rrotët e pasme.
Posedon mundësinë e vendosjes së fëmiut nga para dhe nga pas, në të ka edhe rripin e sigurisë, gjithashtu me shtratin qe ka me mbulojë është ideale për prindër që kanë fëmijë të sapolindur sidomos për mot të ftohët. Me rrotën që ka nën shtrat mund t'ia përshtatni kokën e fëmiut në shtrat sipas nevojës duke e rrotulluar djathtas apo majtas.
Ka edhe strehën e cila mund t'i vendoset shtratit apo ulëses që fëmiu juaj mos t'a ndjej vapën e madhe apo rreshjet.
Ka edhe një rrjetë të hekurit e vendosur në pjesën e poshtme e cila shërben për t'i bartur gjërat që iu nevojiten me madhësi të caktuar.

Çmimi sipas marrëveshjes
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
66
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38345400773

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione