Publikuar: Korr 01 2022 02:10

Kolice per femije Chipolino

Publikuar: Korr 01 02:10
Shikime: 400
Kolic eper femije te markes se njohur Chipolino shume pak e perdorur.Kolica eshte me 3 pjese perpos kolices bazike ka edhe Carsitin per makine si dhe qanten.Qmontohet dhe montohet pa problem pra eshte ne gjendje shume te mire.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
400
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione