Luhatese me rrym per bebe

70 EUR

Shitet nga: Artani 15 Nën 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shitet luhatesja per bebe ne gjendje te rregullt,luhatesja eshte me rrym dhe bateri,ka 5 nivele luhatjeje,muzika dhe melodi te ndryshme.Ulesja gjithashtu kund te hiqet nga luhatesja dhe te perdoret edhe si karrige ushqimi apo pushimi per femijen tuaj!Cmimi i blerjes 105€
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione