Veshje e Synetis

120 EUR

Shitet nga: Driton 29 Korr 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Prishtinë
Prodhimet
Veshje
Shiten veshjet per Syneti ngjyre Ari dhe Kaltert
Dy Palë për dy Fmi,

Lloji i parë ngjyrë Ari jan 7 Pjesë
Shiko Fotot: Kapela, Pelerina, Fjonka, Shoka e Belit,
Shkopi, Dorzat,Shiriti i Krahut Mashallah.

Lloji i Dyt : kapela dhe Shiriti i Krahut me Mashallah.
Leaflet
Në fillim